11. kolo

V neděli jsme po třítýdenní pauze nastoupili k důležitému zápasu s dosud neporaženou Pivní pohotovostí "A"

Nebylo to nejšťastnější rozlosování, kterej vůl to losoval, ale co se dalo dělat. Někteří z nás si z šipek sfoukli prach, Bekrovi je v pauze ukradli, ale chuť do zápasu byla, tak se šlo na věc. Před mastrem Bekr zaprovokoval otázkou zda někdo neví, kdy ho naposledy nevyhrál a tak jsme ho museli vrátit do reality. Jen škoda těch 40 bodů, které ho dělily od velkých půlek. Vyhrál Erža, druhý byl Katy, třetí byl René, který před mastrem chtěl koupit po malé, že když bude mít přes litr nebude pak muset koupit po velké (skončil těsně nad 500) a čtvrtý já, kterému hrubě nevyšly čísla 16 a 15 jako obvykle.

Standardně byla má sebedůvěra na bodu mrazu a tak jsem zase seděl. Dvouhry před čtyřhrama byly hodně vyrovnané. Reňa s Eržou své první zápasy vyhráli a v druhém kole oba prohráli. A Katy s Bekrem to samé, akorát že oni nejdříve prohráli a bodovali až v duhém kole. 4:4

Ve čtyřhrách jsme mohli zápas zlomit. Erža s Reňou vyhráli 501DO 2:0, když každý zavřel jeden leg a Katy s Bekrem vedli v kriketu 1:0 a jeden jediný střed je dělil od výhry, bohužel ho Katyn nehodil a tak po čtyřhrách 5:5. Drama pokračovalo. To už jsem věděl, že hrát nepůjdu. Nechtěl jsem riskovat zásah do tak vyrovnaného zápasu.

Další průběh zápasu byl skoro stejný. Jenom Reňův bod udělal Katy. 7:7 9:9. Škoda posledního zápasu. Bekr zavíral na vítězství, ale tři body nám přány nebyly.A šlo se do prodloužení. V něm jsme byli o fous lepší a tak jsme získali ten bod navíc. Bohužel ty tři body jsme potřebovali k návratu na první místo a dva nám nestačily ani na udržení stávající pozice a spadli jsme na 4. místo. Ale soupeř byl kvalitní a bodík si zasloužil. Navíc rozlosování teď hraje pro nás. PP "A" teď bude hrát i s Alfou a Morávií, takže k nějaké rošádě na horních patrech tabulky určitě dojde.